Naspäť

Caffe
01.05.2017

“Vôňa kávy má mnoho odtieňov, ale iba jedno meno: Caffè Vergnano”

“Vôňa kávy má mnoho odtieňov, ale iba jedno meno: Caffè Vergnano”

Už štyri generácie znamená káva pre rodinu Vergnano umenie, kultúru a oddanosť. Je to tradícia ktorá siaha až do roku 1882, ked Domenico Vergnano, dedko súčasných majiteľov, zahájil podnikanie otvorením malého obchodu zo zmiešaným tovarom. Obchod sa veľmi skoro začal zaoberať predajom a pražením kávy, a tak sa rozhodlo o historickom poslaní rodiny Vergnano. Výstavbou závodu v Santene v 70. rokoch potvrdila, že Vergnano je jedna z najprestížnejšich talianskych pražiarni káv. Závodom v rozlohe 8000m2, deviatimi automatizovanými výrobními linkami a dvojcifernym rastom je od roku 2001 do dnešného dna fa Vergnano dokazuje, že je ako šiesty výrobca kávy v Taliansku v reťazcoch hromadného obchodu prosperujúcim podnikom, ktory je schopny čeliť dynamicky a s profesionálitou novým výzvam trhu. 

Caffe Vergnano nie len podávame v podnikoch hotela, ale je možné si kávu Vergnano zakúpiť v prevácke. Káva sa nachádza na pultoch či už v Pizzerii alebo v Reštaurácii. 

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím